Gönderen Konu: Elano da, yönetim de 4 köşe  (Okunma sayısı 660 defa)

Çevrimdışı incemert

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -19
  • SessiZVurquN
    • MSN Messenger - incemert@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • BİRZAMANLAR
Elano da, yönetim de 4 köşe
« : 17 Haziran 2010, 12:58:11 »
Elano'ya gelebilecek iyi bir teklifi ciddi anlamda değerlendirmeyi düşünen Galatasaray yönetimi, Brezilyalı yıldızın Dünya Kupası'nda çıktığı ilk maçta sergilediği performansla dört köşe oldu.

Galatasaray, Elano’nun Dünya Kupası’nda sergileyeceği performansı merakla bekliyordu. Rus takımlarının peşinde olduğu Brezilyalı yıldız için önerilen rakamlar, yönetimin istediğinin altında kalmıştı. Sarı-Kırmızılılar, Elano’nun Dünya Kupası’nda değerini arttırmasını ümit ediyordu.

Yüzler güldü
Elano’nun Kuzey Kore maçında sergilediği futbol yöneticilerin beklentilerini fazlasıyla karşıladı. Yönetim Kurulu toplantısının ardından Adnan Polat, Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ, Galatasaray Adası’na geçerek Brezilya-Kuzey Kore maçını beraber izledi. Elano’nun 1 gol atıp, 1 asist yapması, yöneticilerin keyfini yerine getirdi. Taksitle 7 milyon Euro’ya alınan ve bu paranın sadece 2 milyon Euro’sunu ödeyen Galatasaray, yıldız oyuncu için şimdilik kapıyı 10 milyon Euro’dan açıyor. Bu arada Elano, maçın ardından yaptığı açıklamada, maçtan 1 gün önce doğum günü olduğunu hatırlattı ve bunu galibiyetle kutladığı için mutlu olduğunu belirtti.