Gönderen Konu: ADNAN POLAT'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!..  (Okunma sayısı 597 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
ADNAN POLAT'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!..
« : 28 Ağustos 2008, 18:06:01 »
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Florya Metin Oktay tesislerinde bir basın toplantısı düzenledi.

Adnan Polat'ın Basın toplantısından sonra Milan Baros da kendisini Galatasaraylı yapacak olan imzayı attı.

Adnan Polat'ın basın toplantısına başlarken söylediği sözler şunlar:

"KADIKÖY'DE FİNAL ÇOK ANLAMLI OLUR"
"Bildiğiniz gibi dün akşam Bükreşte oynamış olduğumuz maçta hiç beklemediğimiz bi netice aldık. Şampiyonlar Ligi'ne katılamadık. Bu bizim için çok kötü ve başarısız bir netice. Bu almış olduğumuz netice ile camiamızı ve taraftarımızı üzdüğümüzü bilioyoruz. Kendilerinden bu anlamda özür diliyoruz. Bizden çok daha üstün bir takıma elenseydik bu kadar üzülmezdik. Yarımız bile olamayacak bir takıma elendik ve bu bizi çok üzdü. Ama biz yönetim olarak başarrılara sahip çıktığımız lkadar başarısızlıkları da üstleniyoruz. Benim için bu sonuç bir sürpriz oldu. İnşallah bir daha bu kazalara denk gelmeyiz. Şu andaki konum itibari ile UEFA'da mücadele edeceğiz. Bu da bize hedef olarak Kadıköy'de final oynamayı görteriyor. Geçen seneden bu hedefi koymuştuk ama şartlar yeni oluştu. Kadıköy'de Saraçoğlu'nda final oynamak bizim için çok anlamlı olur."

"HOCAMIZIN ARKASINDA DURUYORUZ"
"Uzun zamandır yönetim kurulu olarak açıklama yapmadık. 3 aydır çok çalıştık. O konuları biliyorsunuz, Aslantepe, Türk Telekom, transferler gibi. Eylülün 2.haftasında Divan Kurulu'nda 6 aylık çalışma raporumuzu açıklayacağız. İlk onların duymasını istiyoruz. O yüzden bugün burada bunlarla alakalı soru sormazsanız seviniriz. Bu basın toplantısını dünkü maçtan sonra yapmaya karar verdik. Hocamızla alakalı ters bi düşüncemiz yok. Hocamız ve ekibi görevine devam ediyor. Arkalarında durmaya devam ediyoruz. Eleştiriler tabii ki olacaktır. İyi olan eleştrilerin olması çok güzel. Ama eleştriler sınırı aşarsa buna da müdahale ederiz."

"LINCOLN'DEN BEKLENTİM ÇOK BÜYÜK"
"Ben özellikle bu sene Haldun Üstünel’e, Murat Yalçındağ’a ve Adnan Sezgin’e çok teşekkür ediyorum. Olağanüstü çalıştılar. Herkesin önünde onlara teşekkürü borç bilirim. Biz de en iyi transferleri yapmak istedik. Milan'ın transferi 3 aylık bir çalışmanın ürünüdür. Keşke Şampiyonlar Ligi'ne yetiştirebilseydik. Çok çaba sarf ettik ama bundan sonra daha güzel olacak. Galatasaray'ın en ufak bir başarısızlığı tabii ki bizleri de çok üzüyor. Bizler hem yönetici hem de bu camianın bir parçası olarak çok daha fazla üzülüyoruz. Ama futbolda her şey olabiliyor. Dünyanın en iyi 11 oyuncusunu bile bir araya toplasanız bazen istemediğiniz sonuçlar olabiliyor. Lincoln'den beklentim çok yüksek. O kapasite var çünkü. Ama henüz o formunu sahaya yansıtamadı. Benim beklentim çok yüksek ondan."

Ve Milan Baros da kendisini Galatasaray'a bağlayan sözleşmeyi imzaladıktan sonra konuştu:

"İSTANBUL'DA GÜZEL HATIRALARIM VAR"
"Benim İstanbul’da çok güzel hatıralarım var. Şampiyonlar Ligi şampiyonu olmuştuk. Eminim büyük başarılara imza atacağız. Galatasaray ile tekrar eski başarılara ulaşacağımızı düşünüyorum. Türk Futbolu Milli Takımlar seviyesinde olduğu kadar kulüpler seviyesinde de oldukça başarılı. Galatasaray ile de oynamıştık ve o zaman görmüştüm ki taraftarlar takımına çok bağlı. 1.5 saat önceden stat dolmuştu. Türk futbolunun çok iyi yerlere geleceğinden eminim. Futbol bu biliyorsunuz ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herkes Galatasaray’ın turu geçmesini bekliyordu ama Galatasaray turu geçemediği için hepimiz üzgünüz. Artık Galatasaray’ın bu sezonda başarılı olacağını düşünme zamanı. Hepimiz bunu düşünüyoruz."

"KİMSEYLE KIYASLANMAK İSTEMEM"
"Hakan Türkiye’nin belki de Avrupa’nın en önemli golcülerinde biriydi. Ama ben yine de kimseyle karşılaştırılmak istemem. Ben buraya iyi futbol oynamaya geldim. Ben takıma yardım etmeye geldim. Zaten takımın başarısıdır önemli olan. Karşınızda böle bir taraftarın olması sizi başarıya iten etkenlerden biri. Her oyuncu için böle bir taraftar desteği gerekir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. 15 Temmuz’dan beri çalışıyorum. İyi çalıştım. Hiç sakatlanmadım. İyi bir durumda olduğumu düşünüyorum. Ben geleceğime bakıyorum artık. Takımda önemli isimler var ama takımın başarısı önemli. Önemli olan maçlarımızı kazanmak."

İmza töreni sonrası GSTV'ye röportaj veren Baros şöyle konuştu:

G.Saray bana göre çok büyük bir kulüp. Bünyesinde barındırdığı futbolcular ve taraftarı da ne kadar büyük bir kulüp olduğunu gösteriyor. Burada olduğum için çok heyecanlıyım.

Ben 6-7 haftadır idman yapıyorum. Kulübe ne zaman faydalı olabileceksem o zaman sahaya çıkarım. Arada seyahatler yaptım. Bazen futbolun böyle yönleri de oluyor ama şimdi buradayım ve hazırım.

Milli takımda oynayan oyuncular sayesinde Türk futbolunun seviyesinin ne kadar iyi olduğunu gördüm.

Bu kadar büyük bir kulüpte 22-23 tanınmış ve tecrübeli oyuncudan oluşan bir takımınız varsa başarılı olmak istiyorsunuz demektir.

Kewell’la geçen hafta konuştum ve bana G.Saray’ın diğer büyük kulüpler gibi olduğunu söyledi. Tesislerin ve havanın çok iyi olduğunu söyledi.

Tesiste her şeyin bir arada olması oyuncuları büyük bir sıkıntıdan kurtarıyor. Örneğin sahalarla ofisler birbirine çok yakın ve bu da oyuncuların seyahatini kısaltıyor.

Şampiyonlar Ligi’nden elenmek çok üzücü ama şimdi UEFA Kupası’nda başarılı olmayı düşünmeliyiz. G.Saray daha önce bu kupayı aldı. Şimdi de aynı başarıyı yakalamak için bir fırsat var elimizde.

UEFA Kupası’nda çok güçlü takımlar var. Sadece bu turda değil daha sonra Şampiyonlar Ligi’nde elenen takımlar da karşımıza çıkabilir.

Ali Sami Yen Stadı’nda daha önce oynadım.Atmosfer inanılmazdı. Sahaya çıktık ve bütün tribünler doluydu. Tribünler deyim yerindeyse yanıyordu!.. Böyle bir gücü arkanda hissetmek çok güzel.

El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2008, 18:51:18 »
Siz kadıköyde anca fenerle oynarsınız ;D ;D ;D Ondada 6-0 yenilirsiniz ;D

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2008, 11:06:42 »
Siz kadıköyde anca fenerle oynarsınız ;D ;D ;D Ondada 6-0 yenilirsiniz ;D

sizide anca GSye Olimpiyat stadnda oynarsınız ordada 5-1 yenilirsiniz ayrıca taraf tar boslugunu durdurmak içinde baskanınız gecer küfür ediyorlar der ;)
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
« Yanıtla #3 : 30 Ağustos 2008, 01:49:54 »