Gönderen Konu: Zico, Fener'den ayrılıyor mu?  (Okunma sayısı 419 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Zico, Fener'den ayrılıyor mu?
« : 07 Eylül 2007, 21:57:07 »
F.Bahçe'nin eleştirilen hocası Zico'nun Portekiz'in Sporting Lizbon takımından teklif aldığı belirtildi. Sporting Lizbon Başkanı Filipe Soares Franco'nun Zico ile görüşerek gelecek sezon için teklifte bulunduğu, Brezilyalı çalıştırıcının da bu öneriye "Gelirim" dediği öğrenildi.

Lizbon yolcusu

Brezilyalı teknik direktör, Portekiz basınına "Türkiye'de mutlu değilim Babamın takımı Sporting'de çalışmak gurur verir" ifadelerini kullandı.

F.BAHÇE'nin lige iyi bir başlangıç yapamamasının ardından eleştirilen teknik direktör Zico'nun, Portekiz takımlarından Sporting Lizbon Başkanı Soares Franco ile gelecek sezon için el sıkıştığı iddia edildi. Brezilyalı teknik adamın, "Yıllar önce babamın oynadığı Sporting'i çalıştırmak benim için büyük gurur"
dediği ve Lizbon'lu yöneticilere söz verdiği öğrenildi.

TÜRKİYE'DE ÇOK ZOR
Zico, Türkiye'de mutlu olmadığının altını çizerek, Portekiz basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Brezilyalı teknik adam, "İstanbul'da takım çalıştırmak çok zevkli ama çok da zor. İnsanlar benim başarısızlığımı görmeyi çok istiyor. Bu tür yaklaşımlar beni takımımdan soğutuyor. Her şeye rağmen Fener'i şampiyon yaptım ve Devler Ligi'ne çıkarttım" ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2007, 10:44:52 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive