Gönderen Konu: Kezman'dan şok açıklamalar  (Okunma sayısı 417 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Kezman'dan şok açıklamalar
« : 07 Eylül 2007, 22:03:42 »
Yıldız futbolcumuz Mateja Kezman basın ile olan ilişkisinin artık tamamen sonlandığını açıkladı

Fenerbahçemiz'in Sırp futbolcusu Mateja Kezman, medya ile tüm ilişkisini kestiğini açıkladı. Geldiği günden bu yana performansından dolayı oldukça eleştirilen Kezman, bu sabah gerçekleştirilen antrenmanın ardından basın mensuplarının karşısına geçerek, medyayla tüm ilişkisini kestiğini ve kendisi hakkında çıkacak tüm haberlerini yalan olacağını söyledi.

Buradaki son röportajı olduğunu vurgulayarak sözlerine başlayan Sırp futbolcu, "Bir buçuk yıldır buradayım. Bana saygı gösterilmiyor. Çok zalim davranılıyor. Kendimi ve ailemi korumak adına böle bir karar aldım. Uzun yıllar Avrupa'da bu işin içindeyim. Birçok ülkede oynadım, ancak Türkiye'de kesinlikle özel yaşantıya saygı duyulmuyor. Benim yaşadığım şu anki problemi Ortega, Anelka ve Van Hooijdonk da yaşadı. Basının tavrı onlara da bu şekildeydi. Bence sorun sadece oyuncuda değil, basında da sorun var. Geçtiğimiz günlerde benim Sırp basınında bir demecim çıktığı haberi yayınlandı. Zico ve Adriano ile ilgili açıklamalara yer verilmiş. Bir kere böyle bir basın kuruluşu yok ve böyle bir demeç de kesinlikle olmadı. Zaman zaman iyi oynamıyor olabilirim. Her zaman elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Sonuna kadar mücadelemi vereceğim. İnsanlar ve medya büyük futbolcuların Türkiye'ye gelmesini istiyorlar, ama daha sonra göndermek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu kadar kolay harcanmamalı. Kimse bunu haketmiyor. Gerçekten sayenizde özel hayatım kalmadı. Şu andan itibaren medyayla tüm ilişkilerimi kesiyorum. Bundan sonra benimle ilgili çıkacak haberlerin tamamı yalandır" dedi.

Kezman, açıklamasının sonunda basın mensuplarının soru sormasına fırsat vermeden tesislere girdi.

Kaynak: DHA

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2007, 10:45:14 »
Paylaşım için teşekkürler
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive