Gönderen Konu: Trabzonspor günlüğü  (Okunma sayısı 335 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Trabzonspor günlüğü
« : 11 Ağustos 2008, 10:34:44 »
Trabzonspor günlüğü

İzin bitti idman vakti
Bir günlük izin yapan Trabzonsporlu futbolcular, bugün yine antrenmanlara başlıyor. Bu arada bordo mavili izin gününü farklı değerlendirdi. Bazı oyuncular Hannover ve Hamburg'a giderken, bazıları da otelde kalıp dinlenmeyi tercih etti.

Son prova Bielefeld'le
Almanya'da yaptığı 6 hazırlık maçında 2 
yenilgi, 1 beraberlik ve 3 galibiyet alan Trabzonspor, son maçını yarın Bielefeld ile yapacak. Ersun Yanal, futbolcularını bu karşılaşma için uyarıp, "Son maçı kazanarak moral bulmalıyız" dedi.

Fatih şans bekliyor
Bremerhaven maçında bir gol atıp bir de asist yapan yeni transfer Fatih, son mücadelede hocası Yanal'dan forma bekliyor. Fatih, "Hocam bana şans verirse ben de sahada en iyisini yapacağım" diyerek iddialı konuştu.

Bu futbol bizi şaşırtı
Trabzonspor'un asbaşkanı Hayrettin Hacisalihoğlu, 3. lig takımı karşısında alınan yenilginin kendisini şaşırttığını söyledi. Hacisalihoğlu, "Takım üzerinde yorgunluk var. İyi futbol oynamadık. Trabzon bu değil. Sahadaki futbol bizi çok şaşırttı" dedi.

Hüseyin'in canı sıkkın!
Hakkında çıkarılan "Gidecek" söylentileri kaptan Hüseyin'in canını sıktı. Tecrübeli futbolcu, "Konuştukça spekülasyonlar da artıyor. Trabzonspor ile sözleşmem sürüyor. Takımımın başındayım ve aynı hırsla çalışıyorum" ifadesini kullandı.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Trabzonspor günlüğü
« Yanıtla #1 : 11 Ağustos 2008, 10:43:53 »
Teşekkürler...