Gönderen Konu: Trabzon coşuyor!  (Okunma sayısı 527 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Trabzon coşuyor!
« : 29 Nisan 2010, 01:31:34 »
Trabzon coşuyor!

--------------------------------------------------------------------------------
.. ..

Trabzonspor'un mobil sanal operatör hizmeti TrabzonCell, 61 bin aboneye ulaştı.

''Hattıni Bil'' sloganıyla 8 ayda 61 bin abone rakamına ulaşan TrabzonCell, yıl sonuna kadar abone sayısını 140 bine çıkartmayı planlıyor.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, her gün ortalama 260 kişinin TrabzonCell'li olduğunu belirterek, ''Şu an 4 kulüp, mobil telekomünikasyon alanında ciddi bir rekabet içinde. Verilere baktığımız zaman görüyoruz ki bu alanda rakiplerimizin yanında daha iyi bir noktadayız'' dedi.

Yerel bir marka olmasına rağmen satış rakamlarının rakiplere kıyaslandığında daha iyi olduğunun görüldüğünü ifade eden Şener, ''Yıl sonuna kadar ulaşmayı hedeflediğimiz 140 bin abonenin yılın ortasına gelmeden yüzde 50'sine yakınını gerçekleştirdiğimizi görüyoruz. Sonuçta bizim taraftar sayımıza oranlarsak bu rakamın rakiplerimize oranla bir başarı örneği olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim'' diye konuştu.

Şener, Trabzonspor'un ''aidiyet duygusu oldukça yüksek'' bir taraftar kitlesine sahip olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

''Lisanslı ürün kullanmaktan taviz vermeyen, 3 nesil aynı takımı tutan tek taraftar kitlesiyiz diyebilirim. Bunun sonuçlarını da aldığımızı görüyorum. Skor ne olursa olsun sahada bizi yalnız bırakmayan taraftarımızın burada da yanımızda olduğunu görmek çok güzel. Sonuçta sahada rekabetin bir benzerini burada yaşamaktayız. Bu yüzden TrabzonCell'e, doğal olarak da kulübüne destek veren tüm taraftarlarımıza teşekkür etmek istiyorum. Henüz TrabzonCell hattına sahip olmayan herkesi de bir an önce aramıza davet ediyorum.''