Gönderen Konu: Ersen'in La Liga heyecanı  (Okunma sayısı 372 defa)

Çevrimdışı izmirli2

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2548
  • karakartal
    • Profili Görüntüle
Ersen'in La Liga heyecanı
« : 01 Eylül 2007, 21:51:46 »
İspanya La Liga takımlarından Recreativo Huelva'ya transfer olan Trabzonspor'un golcü futbolcusu Ersen Martin, La Liga'da forma giyecek olmanın heyecanını yaşadığını söyledi.

Transferiyle ilgili olarak İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Ersen Martin, Recreativo Huelva'ya kendi isteğiyle gittiğini ifade etti. İspanyol kulübün geçen sezondan beri kendisini takip ettiğini belirten golcü futbolcu, "Benim için La Liga'da oynamak çok güzel olacak. İspanya'ya kendi isteğimle gidiyorum. Trabzon'da çok mutluydum. En azından bonservis bedeli bırakarak kulübümden ayrılıyorum.

Trabzonspor'da çok mutluydum ve oradan hiçbir problemim olmadan ayrılıyorum. Her futbolcunun oynamak istediği gibi La Liga'da oynamak çok güzel bir şey. 28 yaşındayım ve futbolda son senelerimi yaşıyorum. Onun için bu teklifi direkt kabul ettim. Çarşamba günü imza atmak için İspanyaya gideceğim" dedi.

Bizler futbolun deil BEŞİKTAŞI n arkasındayız  bırakın futbolu misket oynasa bile BEŞİKTAŞ taraftarıyız  

Küfüre karşıyız çünkü BEŞİKTAŞ lıyız.Futbol barıştır.Futbol kardeşiliktir.Herşeyin üstüne çekelim bir kemer ama son bir kez YAR..MI YE fener

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2007, 21:06:46 »
 ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 16 Eylül 2007, 21:59:49 »
Haber için saol