Gönderen Konu: Egemen Trabzonsporda  (Okunma sayısı 389 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
Egemen Trabzonsporda
« : 01 Haziran 2008, 07:10:51 »
Egemen’le anlaşmaya vardık
Kulübümüz, Bursaspor kaptanı Egemen Korkmaz’la anlaşmaya vardı.

Daha önce transfer teklifinde bulunduğumuz ancak öncelikle kulübüyle görüştükten sonra cevap verme istediğini bildiren Egemen, Bursaspor yönetimiyle anlaşamaması üzerine Trabzonspor’la masaya oturdu. Egemen’le Bursa’da görüşen Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu kendisiyle 3 yıllığına anlaşmaya vardı ve sözleşme imzalattı. Hafta sonuna doğru Trabzon’a gelecek olan Egemen için Trabzon’da tören düzenlenecek. Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu Egemen’in uzun süredir takip edilen ve kendisini ispatlamış bir oyuncu olduğunu belirterek, “Egemen daha önce yaptığımız teklif üzerine öncelikle takım kaptanı olduğu kulübüyle görüşmek istediğini belirtmişti. Ancak kulübüyle anlaşma sağlayamayınca teklifimizi yineledik ve anlaşma sağladık. Egemen’in gerek futbolu gerekse de tecrübesiyle takımımıza önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Egemen imzayı atar atmaz, ilk olarak haber61.net'e konuştu.

İşte Egemen'in yaptığı açıklama:

“Hedefi olan bir takıma imza attım. Trabzonspor'un geçmişi başarılarla dolu. Her sene şampiyonluğa oynayan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. İnşallah bu senede ele ele vererek şampiyonluğa ulaşmak için mücadele vereceğiz. Benim de buna bir nebze katkım olursa mutlu olurum. Trabzonsporun 24 senedir şampiyon olamıyor, biz de burada başarılı oluruz da şampiyonlukta muvaffak olursak ne mutlu bize. Dün itibariyle kulüp başkanımız İbrahim bey konuştuk ama anlaşamadık. Daha sonra ben gelen teklifleri değerlendirdim. Sabah çok acil olarak Trabzonspor tarafından İstanbul'a davet edildim. İstanbul'da hayırlısı ile Trabzonspor'a 3 yıllık imza attım”