Gönderen Konu: Beni sırtımdan hançerlediler  (Okunma sayısı 540 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Beni sırtımdan hançerlediler
« : 05 Mart 2009, 23:14:26 »
Beni sırtımdan hançerlediler

Trabzon Belediye Meclisi, katılım olmadığı için toplanamayınca 1500 metrekarelik fuar alanının Trabzonspor'a devri gerçekleşmedi. Bu duruma büyük tepki gösteren kulüp başkanı Sadri Şener, "Kendi şehrimde sırtımdan hançerlendim. Meclis'te toplanamayanlar artık bana selam bile vermesin. Konyaspor maçına da gitmeyeceğim" dedi.

Hançerlendim

"Trabzon Belediye Meclisi'nde toplanmayanlar artık bana selam bile vermesin. Konya karşılaşmasına gitmeyeceğim".

Trabzon Belediye Meclisi'nde katılım sağlanamadığı için Adıgüzel Fuarcılık'a ait ve atıl durumda bulunan bin 500 metrekarelik fuar alanının Trabzonspor'a devrinin gerçekleşmemesi başkan Sadri Şener'i öfkelendirdi. "Gitsinler Kayseri Belediyesi'ni görsünler. Adamlar, takımlarına stadyum yaptılar. Biz onay bile alamıyoruz" diyen Şener, "Kendi şehrimde özveri ile çalıştım ama hançerlendim. Üstelik sırtımdan" ifadelerini kullandı.

Ortada kaldım
Şener, "Bu toplantıya katılmayanlar artık bana selam bile vermesin. Ben herkesin Trabzonspor için arkamda olduğunu sanıyordum. Deli Dumrul gibi ortada kaldım" diye konuştu. Sadri Şener, sözlerini şöyle tamamladı: "Ben şeref tribününde oturmak için göreve gelmedim. Bazıları beklentileri olunca Trabzonsporlu oluyor. Bu hem siyasi hem maddi açıdan oluyor. Bir gerçek var ki çalışma şevkimi kırdılar."