Gönderen Konu: Türk olmak istiyorum  (Okunma sayısı 866 defa)

Çevrimdışı emre 123

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Türk olmak istiyorum
« : 07 Haziran 2010, 10:08:28 »
              Beşiktaş'ın Slovak yıldızı, yaklaşan Dünya Kupası öncesi milli takım kampından Siyah-Beyaz mesajlar gönderdi: “Türkiye'yi çok seviyorum ve Türk olmak istiyorum. Kimse merak etmesin önümüzdeki sezon bizim yılımız olacak”
Filip Holosko... O, Rodrigo Tello ile birlikte Beşiktaş’ın Dünya Kupası’ndaki iki gururundan biri... Gerek attığı goller gerekse sergilediği mücadele futbol Slovak yıldızı tribünlerin gözdeleri arasına soktu. İki sezon önce kazanılan iki kupada emeği büyüktü. Ancak geçen sezon büyük şanssızlıklar yaşadı.

Dünya Kupası’nda ilk kez mücadele edecek Slovakya ondan çok şey bekliyor. Sempatik yapısı ve sıcakkanlı kişiliğiyle Beşiktaş’ta olduğu gibi milli takımının da neşe kaynağı olan Holosko, kampta FANATİK’e çok özel açıklamalar yaptı. Söz şimdi Filip Holosko’da:

“İki sezon önce iki kupa aldık, çok başarılı olduk. Ama geçen sezon işler istediğimiz gibi gitmedi. Ancak bunlar futbolun içinde var. Bazen şanssızlık yakanızı bırakmıyor. Biz özellikle ben de başta olmak üzere sakatlıktan takım olarak çok çektik. Ayrıca sezona iyi başlayamamıştık. 6 maçta sadece 6 puan alabilmiştik. Aslında sonradan toparlanıp, 10 maç yenilmedik, bunların sekizinde ise galip geldik. Ama sonuna getiremedik. Tabi burada yaşadığımız talihsizliklerin etkisi de büyüktü. Hakem hataları da buna dahil, bazen futbolda şans yanınızda olmuyor. Ancak kimse merak etmesin, gelecek sezon Beşiktaş’ın yılı olacak. Taraftarımız bize güvensin bu sezonun acısını çıkaracağız. Kadro kalitemiz birçok takımın üzerinde ve iki kupaya yine talibiz.”

‘Yuvada kalacağım’
“Türkiye Süper Ligi artık Avrupa’nın önde gelen ligleri arasında. Gerçekten Süper Lig’de oynanan futbolun içinde mücadele üst düzeyde yaşanıyor. Özellikle savunmalar çok sert. Bursaspor’un bu sezonki şampiyonluğuyla artık bazı şeyler değişmeye başladı. Onları bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum ama başarının kalıcı olması gerekiyor. Türkiye’de Bursaspor ile adımın anıldığını duyuyorum. Türkiye’de başka bir takımın formasını giymem. Beşiktaş’ı eğer beni istemezlerse ancak Avrupa’nın önemli bir kulübüne tercih edebilirim.”

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Türk olmak istiyorum
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2010, 16:53:52 »
Bursaspor da istiyordu Holosko'yu. Beşiktaş göndermek istemedi. Yetenekli oyuncu ama Beşiktaş fazla faydalanamadı bence

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Türk olmak istiyorum
« Yanıtla #2 : 09 Haziran 2010, 23:10:00 »
sürekli oynayabileceği bir takım olursa yeteneklerini gösterebilir.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Türk olmak istiyorum
« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2010, 00:13:26 »
Evet zaten Manisa'da her hafta forma giymiş ve harika bir sezon geçirmişti bu yüzden yüksek bonservisle Beşiktaş almıştı.