Gönderen Konu: Parayla şampiyonluk olmaz!..  (Okunma sayısı 298 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Parayla şampiyonluk olmaz!..
« : 29 Temmuz 2008, 11:07:19 »

''Para şampiyonluğa yardım eder, ancak kimin olacağına karar veremez. Takım olursanız kimse sizi yıkamaz''

Beşiktaş'ın kaptanı Matias Delgado, yeni sezon öncesi tüm gelişmeleri FOTOMAÇ'a değerlendirdi. Ezeli rakipleri F.Bahçe'nin şampiyonluğun en güçlü adayı olarak gösterilmesine katılmadığını belirten Arjantinli yıldız, "Carlos ve Güiza yıldız oyuncular. Hocaları da çok tecrübeli. Ama şunu unutmamak gerek; para, şampiyonluğa yardım eder ama 'para=şampiyonluk' değildir" yorumunu yaptı.

İNANMAK ÖNEMLİ
"Önemli olan zenginlik değil takım olmak" diyen Delgado, "Futbolda bunun örnekleri çok. Mesela Sivas gibi inanır ve birlik olursanız, şaşırtıcı başarılara ulaşabilirsiniz. Biz, takım olursak şampiyon oluruz" diye konuştu. Geçen seneye göre zihinsel açıdan çok daha uyum içinde olduklarını belirten Arjantinli yıldız, yenilerin katkısıyla bu işi başaracaklarını belirtti.

SIKINTI DA OLACAK
Beşiktaş'ta yaşanan maddi sıkıntıların çözülebileceğini belirten Delgado şöyle devam etti: "Ben tüm takım arkadaşlarımıza, paradan önce düşünmemiz gereken şeyin şampiyonluk olduğunu söyledim. Çok çalışmalı, yüreğimizi sahaya koymalıyız, gerisi kendiliğinden gelir. Ben asla yıldız değilim, biz takım olarak yıldızız."
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2008, 11:15:29 »
Saol ;)