Gönderen Konu: Nobre'nin Bobo aşkı  (Okunma sayısı 458 defa)

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1409
    • Profili Görüntüle
Nobre'nin Bobo aşkı
« : 05 Eylül 2008, 18:55:53 »
Beşiktaş

Tek forvet oynayan Beşiktaş'ta Nobre kenarda kaldı. Ancak golcü futbolcu, bu durumu hiç dert etmiyor

'En büyük destekçisiyim'
Avusturya kampının en formda isimleri arasında gösterilen İkinci Kaptan Mert Nobre, Bobo'nun yüksek performansı sonrasında kulübede kaldı. Oynamak için can atan tecrübeli golcü, diğer yandan da kaptanlığın verdiği sorumlulukla çaresiz kaldı. Yüksek performansından ötürü Bobo'yu tebrik eden Nobre, "Kendimi çok iyi hazırladım. Sakatlığım tamamen geçti. Elbette ilk 11'de oynamayı çok istiyorum. Ancak şu anda Bobo oynuyor ve golsüz maçı yok. En büyük destekçisi benim. Yeter ki o atsın, biz kazanalım. Önemli olan Beşiktaş'ın galibiyetidir" dedi.

'Efsane olmak istiyorum'
Rekabet ortamının takıma başarıyı getirdiğini belirten Nobre, "Nasıl olsa, bize de sıra gelir. Kulübe geçen yıla oranla çok zenginleşti. Saha içindekilerin gözü kenarda, kenardakilerin saha içinde... Bu rekabet takımı ateşliyor. Lig, kupa ve UEFA'daki hedeflerimiz belli. Daha çok erken diye birşey olamaz. Şimdiden başlayıp, her maçı final gibi görmeliyiz. Geçen sezondan önemli dersler çıkardık. Sezon sonunda iki kupayı da kazanıp, Avrupa'da da önemli yerlere geleceğiz ve Beşiktaş'ın efsane oyuncuları arasına adımı yazdıracağım" diye konuştu.