Gönderen Konu: "Maradona'ya benzetmedim"  (Okunma sayısı 316 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
"Maradona'ya benzetmedim"
« : 05 Haziran 2008, 06:17:27 »
"Maradona'ya benzetmedim"

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Ankarasporlu Hürriyet Göçer ile Çaykur Rizesporlu Ahmet Görkem Görk'ün siyah-beyazlı takımın gündeminde olduğu ve Seric'i Gordon Schildenfeld ile karşılaştırarak, Maradona'ya benzettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Sinan Engin, yaptığı açıklamada, öncelikle bugün ve geçen günlerde yazılı ve görsel basında Beşiktaş'a transfer edildiği söylenen birçok futbolcunun konuşulmakta olduğunu belirterek, "Ankarasporlu Hürriyet, Çaykur Rizesporlu Görkem ve basında diğer çıkan isimlerle ilgili bugüne kadar herhangi bir çalışmamız olmadığı gibi, transfer listemizde yer almayan bu oyuncularla bundan sonra da herhangi bir temasımız olmayacaktır" dedi.

Engin, bunun yanı sıra birkaç gündür medyada kendisine atfedilerek yeni transfer Seric ile Schildenfeld'i karşılaştırdığı ve Seric'i, Schildenfeld'e oranla Maradona'ya benzettiği yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Genel menajer Engin, basında yer alan Seric-Schildenfeld kıyaslamasıyla ilgili şunları kaydetti:
"Ben hiçbir basın organına böyle bir kıyaslama yapmadığım gibi, Seric ile ilgili Maradona benzetmesinde de bulunmadım. Bugünden sonra Anadolu Ajansı ve kulübümüzün resmi internet sitesi dışında benim adıma çıkan haberlere taraftarlarımızın ve camiamızın itibar etmemesini önemle rica ediyorum. Ayrıca benim açıklamalarım haricinde, Beşiktaş Kulübü dışındaki başka kişilerin yapacağı açıklamalar da kulübümüzü bağlamamaktadır."