Gönderen Konu: Fatih Tekke için çok özel rica!  (Okunma sayısı 332 defa)

Çevrimdışı win

• Osc Çizik Üye

• 2. SINIF UYE
  • *
  • Puan 650
  • OSC BY WİN
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Fatih Tekke için çok özel rica!
« : 28 Temmuz 2008, 22:07:00 »
Fatih Tekke için çok özel rica!

Beşiktaş ile Zenit, yıldız futbolcu konusunda kesin olarak anlaştı. Ancak Zenit yönetimi, özel bir ricada bulunarak "Golcümüz sakat. Fatih'e Süper Kupa finalinde ihtiyacımız var. Onu finalde oynattıktan sonra size verelim" dedi. Siyah-beyazlı yönetim bu isteği kabul etti. Fatih, 29 Ağustos'taki Manchester United-Zenit Süper Kupa finalinde forma giydikten sonra resmen Beşiktaşlı olacak.

Tekke'de mutlu son

Milli futbolcu, 29 Ağustos'taki Süper Kupa finalinden sonra Kara Kartal'a imza atacak.

Siyah-beyazlılar, kadrosuna katmak için büyük uğraş verdiği Fatih Tekke transferinde sona yaklaştı. Zenit Teknik Direktörü Dick Advocaat, 29 Ağustos'ta M. United ile Zenit arasındaki Süper Kupa finalinde milli oyuncuya ihtiyacı olduğunu ancak final maçından sonra Fatih'in, Beşiktaş'a transferine izin 
vereceğini açıklaması siyah-beyazlı camiada sevinçle karşılandı. Geçen sezon Zenit'in, UEFA Kupası'nı almasında büyük rol oynayan milli oyuncu Beşiktaş'a sıcak bakıyor.

SORUN ÇIKARMAZLAR
Rus kulübü, milli futbolcunun bonservisini 7 milyon euro olarak açıkladı. Siyah-beyazlılar ise Zenit'ten bonservis konusunda indirime gitmesini bekliyor. Her fırsatta Rusya'da mutsuz olduğunu belirten Tekke'nin, "Beşiktaş'ta forma giymekten mutluluk duyarım. Kulübümün fazla zorluk çıkaracağını düşünmüyorum. Süper Kupa finalinde hocamın bana ihtiyacı var. Finalden sonra büyük ihtimalle Beşiktaş'tayım'' dediği öğrenildi.
El uso de una camisa del fuego en un lado de ti .. E incluso ..
De tierras rurales en la olla .. Ya nervioso yo ..
Una era un medio y soy ..
bits no mis problemas, sé que este caso terminará conmigo ..

[ İspanyolca olduğu için kendi tercümemdir.İzinsiz kullanmayınız..]

wiN ~Her hakkım saklıdır