Gönderen Konu: Turnuvaya bak be....  (Okunma sayısı 941 defa)

Çevrimdışı 1zM1R.Pr0`uMt

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Turnuvaya bak be....
« : 01 Eylül 2009, 00:02:57 »
Beyler bişe demiyim dedim ama yeter aq turnuvayı coluk cocuk duzenlemesın bi daha bız yokuz zaten artık saat 11 de turn macı saat 11:15 gecıyor karsı takım dahıl hakem yok mac hukmen bızım olması lazım sonra 11:30 da topanmaya basladılar ıp cart curt attılar ve admaların hepsı fake ırcdan saglam adam arıyor hakem yok kendı baslatıyor macı karsı takımdan oyuncu mac esnasında bırı gırıyor bızım takıma gırıyor oyunun anasını sıkıyor cewab : kardes cıkarmısın yok bole bısey ya alın turnuvanız sızın olsun coluk cocukla ugrastırmayın adamları

Çevrimdışı w0Lf.

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 6
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Turnuvaya bak be....
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2009, 08:05:44 »
Beyler bişe demiyim dedim ama yeter . turnuvayı coluk cocuk duzenlemesın bi daha bız yokuz zaten artık saat 11 de turn macı saat 11:15 gecıyor karsı takım dahıl hakem yok mac hukmen bızım olması lazım sonra 11:30 da topanmaya basladılar ıp cart curt attılar ve admaların hepsı fake ırcdan saglam adam arıyor hakem yok kendı baslatıyor macı karsı takımdan oyuncu mac esnasında bırı gırıyor bızım takıma gırıyor oyunun anasını sıkıyor cewab : kardes cıkarmısın yok bole bısey ya alın turnuvanız sızın olsun coluk cocukla ugrastırmayın adamları

bak yaşım 24 çoluk çocuk laflarına girme istanbul/güngörende ikamet ediyorum ... Turnuvayı ben düzenliyorum ve 15 dk bekledizi diye ölmediniz beleşçi insanlar ben burada 1 saat takım bekledim ama yinede maçı oynattım emeğiyle kaazansınlar diye ve neymiş irc den adam bulmuşuz....şimdi asosyal serverında takılsan bunu demezsin ben buradan asosyalgenclik server ailesine soyluyorum herşekil recordu atarım kadromuz

Porstmouth*
TAKOOOO
squash ( h.ibrahim)                        şimdi bana buradan 1 fake bul size 6 puan verecem ben takımı çekecem
Thedaywalker
insolent

EFENDİ OLUN EZİLDİNİZ AÇIK ARA ŞİMDİ YOL ALABİLİRSİNİZ (açık ve net sözüm...)
record da var maç sonu ettiğiniz kuufurlerde ayrıbir parantez içinde zaten