Gönderen Konu: !!!SİVAS IRKÇILIĞA TEPKİLİ!!!  (Okunma sayısı 2084 defa)

Çevrimdışı yigido

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 100
  • Fifa 2010 Şov Başlıyor!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!!!SİVAS IRKÇILIĞA TEPKİLİ!!!
« : 28 Ocak 2009, 14:56:03 »
Sivassporun resmi taraftar sitesi olan www.sivasspor.com da ana sayfaya girdiğinizde Galatasarayla Ali Samiyen stadıında 1-1 biten maçta İsrailli oyuncu Pini Baliliye ırkçılık yapıldığı için protesto resmi konulmuştur.Balilinin GS maçından sonra özel bir kanaldı çıktığı programda yakında Türk olacağına ve adının Furkan olacağını belirtti.İşte o fotoğraf!!

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2009, 15:46:47 »
ne Irkçılığı ya ... Ben Şahsen Baliliye Küfredilmesine Şiddetle karşıyım ama burada ırkçılık yok Galatasaray Taraftarı Filistindeki olayları düşünerek böyle bir olaya kalkıştı ama bunun kesinlikle ırcılıkla alakası yok ! Bu arada Bilica da çok Hıyar biri çok artist Ümit Karan Keşke bi tane çaksaydı suratına
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı yigido

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 100
  • Fifa 2010 Şov Başlıyor!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2009, 15:59:09 »
ne Irkçılığı ya ... Ben Şahsen Baliliye Küfredilmesine Şiddetle karşıyım ama burada ırkçılık yok Galatasaray Taraftarı Filistindeki olayları düşünerek böyle bir olaya kalkıştı ama bunun kesinlikle ırcılıkla alakası yok ! Bu arada Bilica da çok Hıyar biri çok artist Ümit Karan Keşke bi tane çaksaydı suratına

ama Balili golü atınca Gs taraftarları öyle tezuhurat yaptı -si-

Çevrimdışı MaviAtes78

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 3477
  • Kişiliğinizi sakın kaybetmeyin !
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 28 Ocak 2009, 15:59:43 »

kesinlikle katılmıyorum.maçı izledim bir Fb li olmama rağmen.Irkçılık yapılmıştır.Bunu Gs taraftarını küçük düşürmek için söylemiyorum.Balili gol attıktan sonra kahrolsun israil o... balili diye tezahürat yaptılar.bunun Filistinle ne alakası var.Dün yaptıkları büyük bir ayıptı.Yazıklar olsun futbolu kirletenlere.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 28 Ocak 2009, 17:52:14 »
Balili maçtan sonra ntvspora konuk oldu.konuşmasının bir bölümünü dinleme fırsatım oldu.Galatasaray Taraftarlarinin yaptiği tezahüratlari kesinlikle tasvip etmiyorum.İsraile istediklerini söylesinler.gayet de haklılar ama balilinin bu olanlarla hiç bir ilgisi yok

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ocak 2009, 19:29:44 »
Balili maçtan sonra ntvspora konuk oldu.konuşmasının bir bölümünü dinleme fırsatım oldu.Galatasaray Taraftarlarinin yaptiği tezahüratlari kesinlikle tasvip etmiyorum.İsraile istediklerini söylesinler.gayet de haklılar ama balilinin bu olanlarla hiç bir ilgisi yok

bende onu diyorum işte ... Bakın Tümer Bjk Taraftarından Küfür Yedi Irkçılık mı yapıldı ? Neyse Tümer Türk. Nouma Fb taraftarından Küfür yedi Fb Taraftarıdamı Irkçı ? Ama Birçok olay üst üste gelince ve İsrailli birisi Ali Samiyene Gelince Sadece Öfke Duyuldu Tabii Ki tasvip etmiyorum ama Birazda anlamak lazım diye düşünüyorum ... 1 ay önce İsrailli basketbolcular Ankaraya Geldi. Galiba Türk Telekom la Maçı vardı ... O Oyunculara Ayakkabı Falan atıldı Herkes aferin vb şeyler dedi ancak Gs taraftarı deyince neyse ...
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!