Gönderen Konu: Serkan'ın aklı Milli Takım'da  (Okunma sayısı 627 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Serkan'ın aklı Milli Takım'da
« : 14 Ağustos 2008, 17:13:32 »
Serkan'ın aklı Milli Takım'da
Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı, çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, sarı-lacivertli taraftarların bu sezon bambaşka bir Ankaragücü seyredeceklerini söyledi. Yeni sezon hazırlıkları için Almanya'nın Münih kenti yakınlarındaki Bad Wörishofen'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Almanya'da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, takıma yeni katılan transferlerle güçlerinin daha da arttığını söyledi.

Yeni sezonda taraftarlara bambaşka bir Ankaragücü seyrettirmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade eden milli kaleci, ''Taraftarlarımız emin olsunlar, bu sezon bambaşka bir Ankaragücü seyredecekler. Çok iyi bir takım olduk ve bunu sezon başlayınca herkes görecek. Ligin en renkli takımı biz olacağız'' diye konuştu.
Gazi Üniversitesi BEYSO'da antrenörlük okuyan Serkan, milli takımın bir çok kampına çağrılmasının ardından, Avrupa Şampiyonası kadrosuna dahil edilmeyişinin kendisini çok üzdüğünü belirterek şunları söyledi: ''Fatih hocam, bütün kamplara beni dahil ediyordu. Ben de kendimi Avrupa Şampiyonası'na hazırlamıştım. kadroda ismimi görmeyince çok üzüldüm. Arkadaşlarım orada oynarken yanlarında olmayı çok isterdim, ancak olmadı. Milli formayı tekrar giymek için çok çalışıyorum ve giyeceğime de inanıyorum.''

Geçtiğimiz sezon bir çok sakatlık geçirdiğini ve bunun performansını olumsuz yönde etkilediğini ifade eden milli kaleci, bu sezonun hem kendisi açısından hem de takımı açısında çok başka geçeceğine inandığını sözlerine ekledi.
Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs