Gönderen Konu: Hürriyet Ankaraspor'dan emin  (Okunma sayısı 553 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Hürriyet Ankaraspor'dan emin
« : 14 Ağustos 2008, 17:27:36 »
Hürriyet Ankaraspor'dan emin
Ankaraspor takım kaptanı Hürriyet Gücer, Hollanda'da çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Çalışmaların yoğun tempoda sürdüğünü belirten deneyimli orta saha oyuncusu, ''Burada yaptığımız hazırlık maçlarında kendimizi daha iyi test edebiliyoruz. Lige iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Eksikliklerimizi kapatmak için elimizden gelen tüm mücadeleyi sergiliyoruz. Taraftarlarımıza ve sporseverlere bu sezon çok iyi maçlar seyrettireceğimizi düşünüyorum'' diye konuştu.

Yeni transferlerin takıma güç kattığını dile getiren Hürriyet, ''Zaten iyi bir ekiptik ve daha da güçlü bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum. Yeni gelen arkadaşlarımızın da takıma adaptasyonu geç olmadı, birbirimize hemen ısındık. Çünkü takım içinde arkadaşlık ön planda. Bunu, takımdan ayrılanlar da her fırsatta dile getiriyorlar. O yüzden Ankaraspor'un çok özel olduğunu düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

İstemeyerek de olsa geçen yıl kötü bir sezon geçirdiklerini anlatan kaptan Hürriyet, ''Bunlardan ders çıkardık. Bu sezon UEFA'ya katılacağımızı düşünüyorum. Lige iyi bir şekilde başlayacağımıza inanıyorum. Aynı şanssızlıkları inşallah bu yıl yaşamayız'' dedi.

-ADEM KOÇAK, ANKARA'DA HAZIRLANACAK-

Bu arada her iki kaval kemiğinde de stres reaksiyonu başlayan Adem Koçak'ın yeni sezon hazırlıklarına Ankara'da devam edeceği belirtildi.

Ayağı su toplayan Murat Tosun ve sakatlığı devam eden Mehmet Çakır ise takımdan ayrı kuvvet antrenmanı yaparak çalışmalarını sürdürdü.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs