Gönderen Konu: Gaziantepspor'a baklava dopingi  (Okunma sayısı 520 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Gaziantepspor'a baklava dopingi
« : 16 Ağustos 2008, 18:56:57 »
Gaziantepspor'a baklava dopingi
Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Gaziantepspor'da taraftarlar, teknik heyet ve futbolculara baklava dopinginde bulundu.

Kırmızı-siyahlı ekip, yeni sezon hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri'nde günde çift idmanla sürdürüyor. Antrenmanı izlemek için tesislere gelen Taraftarlar Derneği üyeleri, Kırmızı-siyahlı oyunculara ve teknik heyete baklava ikram etti. Taraftarlar, ayrıca Teknik Direktör Nurullah Sağlam ve kaptan Mehmet Polat'a çiçek takdim ederek, yeni sezonda başarılar diledi. Teknik Direktör Nurullah Sağlam, antrenman öncesi yaptığı açıklamada, yoğun tempoda çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Çok uzun zamandır sakatlık sıkıntısı yaşamamıyorduk. Ama bugün düz koşu yaparken Mehmet Yozgatlı kale filelerine takıldı ve sakatlandı. Mehmet Yozgatlı'nın sakatlığının bir iki gün süreceğini tahmin ediyorum. Onun dışında eksiğimiz ve sıkıntımız yok. Hazırlıklar istediğimiz ve planladığımız şekilde sürüyor. Kaleci Murat'ın da hafif bir sakatlığı vardı. Birkaç gündür takımdan ayrı olarak çalıştı" dedi.

Takımda eksikliği hissedilen santrafor konusunun da çözümlenmek üzere olduğunu ifade eden Sağlam, "Santrafor transferinde, bir isim üzerinde belli bir noktaya gelindi. Önümüzdeki günlerde netleşeğini tahmin ediyorum. Eğer netleşirse ismini açıklayacağız" diye konuştu.

Kaleci Murat Şahin de, hazırlık kampının çok iyi geçtiğini dile getirerek, "Lig öncesi hazırlıklar iyi gidiyor. Takım da ısınmış durumda. İlk maçımız Fenerbahçe ile olacak. Bizim için önemli bir maç olacak. Lige iyi başlangıç yapmak için Fenerbahçe maçından galibiyetle ayrılmak istiyoruz" dedi.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs