Gönderen Konu: Erdoğan'dan G.Saray'a taş  (Okunma sayısı 557 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Erdoğan'dan G.Saray'a taş
« : 14 Ağustos 2008, 17:14:10 »

Erdoğan'dan G.Saray'a taş
Almanya'nın Münih kenti yakınlarındaki Bad Wörishofen'da yeni sezona hazırlanan Ankaragücü'nün kaptanı Murat Erdoğan, takım içindeki dostluğun çok iyi olduğunu belirterek, bu dostluğun başarıyı da beraberinde getireceğini söyledi.
Murat Erdoğan yaptığı açıklamada, sarı-lacivertli takıma gelene kadar bir çok kulüpte profesyonel futbol oynadığını, ancak hiç birisinde Ankaragücü'ndeki dostluğu göremediğini söyledi. Galatasaray'a transferi sırasında çok sevindiğini, ancak tam bir hayal kırıklığı yaşadığını ifaden eden kaptan, ''Galatasaray'a ilk geldiğim sene kiralık olarak Gaziantepspor'a gittim. Daha sonra tekrar Galatasaray'a döndüm ve bir sezon orada geçirdim. Takımda hiç arkadaşlık yoktu ve ben bundan hiç hoşlanmadım. Galatasaray'dan ayrıldığım için çok mutluyum'' diye konuştu.

Ankaragücü gibi bir takımın kaptanı olmaktan dolayı büyük bir gurur taşıdığını ifade eden Murat Erdoğan, taraftarlarını iyi günde de kötü günde de yanlarında görmek istediklerini söyledi.

Almanya kampının çok iyi geçtiğini, takıma yeni katılan arkadaşların da gelmesiyle daha da güçlendiklerini belirten kaptan Murat, çalışmalarının karşılığını ligde göreceklerini sözlerine ekledi.

Bu arada, Murat Erdoğan 32. yaşgününü takım arkadaşlarıyla beraber kutladı. Takımın kamp yaptığı Kreuzer Otel'de doğum günü pastasını kesen Murat Erdoğan'a malzeme sorumlusu Musa Cimilli de futbolcuların alkışları arasında küçük bir konser verdi.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs