Gönderen Konu: Denizlispor'a 2 transfer!  (Okunma sayısı 549 defa)

Çevrimdışı schoot9

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4609
    • Profili Görüntüle
Denizlispor'a 2 transfer!
« : 07 Ağustos 2008, 08:15:55 »
Turkcell Süper Lig takımlarından Denizlispor, Hacettepe'den Ali Bayraktar ile 3, Sakaryaspor'dan da Ercan Yaman ile 2 yıllığına anlaştı.

Kulüp binasındaki imza töreninde konuşan Denizlispor İkinci Başkanı Halil Pekdemir, transfer çalışmalarının sürdüğünü ve bu çalışmalar kapsamında 2 yerli futbolcuyla daha anlaştıklarını söyledi.

Ali Bayraktar ve Ercan Yaman transferinin Denizlispor'a ve futbolculara hayırlı olmasını dileyen Pekdemir, transfer çalışmalarında sona yaklaşıldığını kaydetti.

Selahattin ile ilgili sıkıntıların basına yansıdığını belirten Pekdemir, şöyle konuştu:

''Selahattin'in bir yıl daha sözleşmesi var. Parasal konuda da karşılıklı görüşmeler neticesinde anlaşma sağlanmıştı. Şu an için herhangi bir pürüz yok, olursa da oturulup konuşulur. Şu an gündemimizde Selahattin'i göndermek gibi bir konu yok. Tabii ki daha önceki yıllarda da çeşitli durumlar olmuştu. Burada önemli olan kulüpteki oyuncuların, yöneticilerin, tüm camianın huzurlu olması. (Ben burada oynamak istemiyorum) diyen olursa da elbette zorla güzellik olmaz. Bu sadece Selahattin için değil, hangisi olursa olsun. Önemli olan Denizlispor'u benimseyecek, görüşülen şartlarda çıkacak, oyununu oynayacak. Adam bulamıyoruz diye bir şey yok. Bu doğru bir kelime değil. Oyuncu çok, önemli olan burada iyi derecede oynayacak futbolcuların alınması. Yoksa yarın gider, bulur ve geliriz. Önemli olan Denizlispor'a, Türk futboluna bir şeyler bırakabilecek kişilerin olması. Geçen seneki krizi konuşmanın bir anlamı yok. Bizim futbolculara olan borcumuz çok fazla rakam değildi ve o rakamlar da ödendi. O futbolcular, kendi aralarında öyle bir harekete girdiler. Geride kaldı ve o sayfa kapandı. Önümüzdeki sezon böyle bir şey beklemiyoruz. Çünkü geçen yıla göre gelirlerin biraz daha artırılması, daha da hesaplı gidilmesinden dolayı bu sene öyle bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Bizim çok fazla bir sıkıntımız yok.''

Konuşmanın ardından Ali Bayraktar ve Ercan Yaman, kendilerini Denizlispor renklerine bağlayan mukaveleyi ikinci başkan Pekdemir ile birlikte imzaladı.

Sağ bek oyuncusu Ercan Yaman, imzanın ardından verdiği demeçte, Denizlispor'a geldiği için mutlu olduğunu söyledi.

Yaman, ''Başkanlarımız bizi bu takıma layık gördükleri için teşekkür ederim. Çalışıp, formayı alıp, Denizlispor forması altında elimden gelen her şeyi yapmaya çalışacağım. Başarılı olacağıma inanıyorum'' dedi.

Forvet futbolcu Ali Bayraktar ise Denizlispor gibi köklü bir camiaya geldiği için duyduğu mutluluğu ifade ederek, ''İlk hedefim çok çalışıp, formayı kazanmak. Daha sonra da hem kendim hem de Denizlispor için iyi şeylere imza atmayı düşünüyorum'' diye konuştu.

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
Denizlispor'a 2 transfer!
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2008, 23:46:51 »
Saol