Gönderen Konu: Barbaros milli olmak istiyor  (Okunma sayısı 616 defa)

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 6334
  • Eskişehirspor..!
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Barbaros milli olmak istiyor
« : 14 Ağustos 2008, 17:10:24 »
Barbaros milli olmak istiyor
Ankaragücü'nün Kasımpaşa'dan transfer ettiği Barbaros Batur, Ankaragücü'nü tam bir profesyonel takım olduğu için seçtiğini söyledi.
Futbol hayatına Almanya'nın dünyaca ünlü kulübü Bayern Münih'in altyapısında başlayan, daha sonra birçok Alman kulübünde forma giyen 25 yaşındaki Batur, Ankaragücü'ne gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, ''Böylesine bir profesyonel takımda oynamak çok güzel. Ümit Milli formayı giymiştim, ancak amacım (A) Milli olmak ve Ankaragücü'nde oynarken eminim bu şansı yakalayabilirim'' diye konuştu.

Ankaragücü'nün muhteşem bir taraftar kitlesine sahip olduğunu ifade eden Barbaros, ''Ankaragücü taraftarı gerçekten çok iyi ve takımlarını sonuna kadar desteklemesini biliyorlar. Umarım iyi günde, kötü günde yanımızda olurlar ve başarıyı onlarla beraber yakalarız'' dedi.

Bütün hayatının futbolla geçtiğini, ancak eğitimini de yarıda bırakmak istemediğini belirten Barbaros, ''Türkçe'nin yanı sıra Almanca, İngilizce ve Fransızca'yı da çok iyi konuşabiliyorum. Ancak şu anda lise mezunuyum ve bir an önce üniversiteye girerek spor bilimi okumak istiyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Bu arada, Almanya doğumlu Barbaros Batur'u kamp yaptıkları Bad Wörishofen'da ailesi ve yetişmesinde büyük emeği olan Unterhaching'in eski teknik direktörü Lorenz Köstner ziyaret ederek kendisine başarı diledi.

Siyah Kırmızı<<Şampiyon EsEs