Gönderen Konu: Nuri Şahin teklif bekliyor!  (Okunma sayısı 696 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Nuri Şahin teklif bekliyor!
« : 22 Şubat 2007, 16:35:36 »
Nuri Şahin teklif bekliyor!
Alman Birinci Futbol Ligi'nin (Bundesliga) güçlü takımlarından Borussia Dortmund'da forma giyen milli futbolcu Nuri Şahin gelecek transfer tekliflerine açık olduğunu söyledi.

Borussia Dortmund'la 2009 yılına kadar sözleşmesi olan 18 yaşındaki milli futbolcu Nuri Şahin, "Gelecek tekliflere açığım" dedi. Borussia Dortmund'un yeni teknik direktörü Jürgen Röber'in kendisine ihtiyacı olduğunu söylediğini anlatan Nuri Şahin, "Takımımızın durumu o kadar da kötü değil. Düzeleceğimize inanıyorum. Yeni futbolcular alınması gündemde. Basında yazılıp çizildiği gibi birkaç futbolcunun gönderileceği konusunda bilgim yok" dedi. Dortmund'la 2009'a kadar sözleşmesi olduğunu hatırlatan Şahin, şöyle konuştu: "Sezon sonunda ne olacağını bilmiyorum. Her türlü teklife açık olabileceğimi söyleyebilirim. Tekliflerin olup olmadığı şimdilik bende kalsın."

Şimdilik Türkiye'de top koşturmayı düşünmediğini de anlatan Nuri Şahin, "Ben de Yıldıray Baştürk ve Hamit Altıntop gibi düşünüyorum. Günün birinde Türkiye'de futbola evet ama şimdilik bunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...