Gönderen Konu: Mesut Özil patladı!  (Okunma sayısı 824 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Mesut Özil patladı!
« : 30 Ocak 2008, 09:49:03 »
Alman Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Schalke 04'te oynayan Mesut Özil, kulübünün, daha önce ücret konusunda vardıkları anlaşmalara uymadığını söyledi.
Mesut, spor dergisi Kicker'de yayınlanan röportajında, kendisinin para hırslısı olarak gösterilmeye çalışılmasını eleştirerek, ''Bunu büyük bir terbiyesizlik ve çirkin bir kampanya olarak görüyorum'' dedi.

Ayda 100 bin Avro kazandığı şeklinde söylentilerin olduğunu, ancak kendisine her ay sadece 4 bin Avro verildiğini ifade eden Mesut, ''Temel ücretimin artırılması konusunda anlaşmıştık, ancak Schalke anlaşmalarımıza uymadı'' diye konuştu.

FC Schalke 04 ile yaklaşık 1 buçuk milyon Avro'luk yeni sözleşmeyi neden imzalamadığı şeklindeki bir soruya karşılık da Mesut, ''Güvensizlikten dolayı. Bay Müller (kulüp menajeri) anlaşmalara bağlı kalmadı. Burada söz konusu olan para değildi'' dedi.

Kendisine yardımcı olmaya çalışan babasıyla birlikte bugüne kadar her şeyi kabul etmek gibi büyük bir hata yaptığını ifade eden Mesut, ocak ayı sonuna kadar hangi kulübe geçeceği şeklindeki bir soru üzerine de ''Ben bu konuda tek başıma karar veremem, bunun için kulübün onayı gerekiyor'' şeklinde karşılık verdi.

Kulüp menajeri Andreas Müller'in, taraftar kulübünün düzenlediği bir toplantıda, kendisinin gelecek sezon FC Schalke 04'te oynamayacağını söylediğini, ancak kendisine böyle bir şeyin söylenmediğini kaydeden Mesut, ''Futbol benim hayatım, bunu kimse değiştiremez. Bay Müller de değiştiremez'' diye konuştu.

Mesut, bugüne kadar kendisini sürekli bir şekilde söylentilere karşı savunmak zorunda kaldığını, halbuki sadece sahadaki oyununa konsantre olmak istediğini kaydederek, ''Şimdi benim için paranın önemli olmadığı anlaşıldı. Çünkü asıl iddia buydu'' dedi.

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Mesut Özil patladı!
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2008, 18:43:39 »
javascript:void(0);

Çevrimdışı €scap€

• 2. SINIF UYE