Gönderen Konu: Hamit'ten veda  (Okunma sayısı 590 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Hamit'ten veda
« : 27 Haziran 2007, 14:28:06 »
Alman 1. Ligi Bundesliga ekiplerinden Schalke 04´e transfer olduktan sonra yıldızı parlayan ve A Milli Takım’ın değişmez oyuncusu olan Hamit Altıntop, önümüzdeki sezon Bayern Münih formasını giyeceği için Schalke’ye veda etti.

Dört yıl formasını giydiği Schalke’de çıktığı veda antrenmanın ardından Alman taraftarların sitemkar bakışlarıyla karşılaşan Hamit Altıntop, Türk taraftarların büyük sevgisiyle uğurlandı. Az sayıdaki Türk taraftarlardan biri olan Şahin Taşçıoğlu, Hamit´in Türk ve Alman gazetelerde çıkan haberlerden hazırladığı albümleri, milli oyuncuya teslim etti. Gazete küpürlerinden hazırladığı üç ayrı albüm ve iki büyük tabloyu Hamit´e hediye eden Şahin Taşçıoğlu, “Hamit´in Bundesliga´da futbol oynamaya başladığı dönemde Türk ve Alman gazeteleri sürekli O’ndan bahsediyordu. Ben de bir Türk olarak büyük gurur duydum ve bu albümleri hazırladım. Albümleri teslim etmek için daha önce fırsat bulamadım, ama anlamlı bir dönemde kendisine hediye ettim ve yeni takımımda başarılar diledim” diye konuştu. Kendisine yapılan bu jestten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Hamit Altıntop, Şahin Taşçıoğlu teşekkür etti. Şahin Taşçıoğlu´nun Hamit için hazırladığı albümleri milli oyuncuya hediye edeceği sırada, özellikle Schalkeli bayan taraftarlar albümleri incelemeden geçemedi.

Avrupa futbolunda bir marka olan FC Bayern Münih´e transfer olan Hamit´in, son antrenmandaki görüntüsü ve daha önce yaptığı "Schalke´de doğdum büyüdüm. Evimin önünde futbol oynuyorum. İçinde bulunduğum şartlar beni buradan ayırıyor" şeklindeki açıklamasıyla buruk bir ayrılık yaşadığını dile getirdi.

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Hamit'ten veda
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 11:33:18 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!