Gönderen Konu: Halil-Hamit kapışması!  (Okunma sayısı 596 defa)

Çevrimdışı XeLL

• Osc Yönetici
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 351
    • Profili Görüntüle
Halil-Hamit kapışması!
« : 05 Ağustos 2007, 18:36:29 »
 Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Schalke 04'te forma giyen ve bir dönem Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Halil Altıntop, özel açıklamalar yaptı. Fenerbahçe'den kendisine gelen bir teklif olmadığını söyleyen Altıntop, "Sanırım kulübümle temesa geçtiler. Şimdilik kulüp değiştirmeyi düşünmüyorum" dedi.

Halil Altıntop, Almanya Kupası finalinde yarın, kardeşi Hamit'in de forma giydiği Bayern Münih'e karşı mücadele edecek olmasını ise şöyle değerlendirdi: "Bizim için özel bir maç. Ama önemli olan ikimizin de iyi bir performansla, başarılı futbol ortaya koyabilmemizdir."

Halil ayrıca esprili bir dille, Bayern Münih'in yarın kendilerine gol atması durumunda Hamit ile bir hafta konuşmama kararı aldığını söyledi.

Burndesliga'daki hedeflerine de değinen tecrübeli futbolcu, "Geçen yıl şampiyonluğu son iki haftada kaybettik. Grafiğimizi daha da yükselterek, başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.

"LİNCOLN GALATASARAY'DA İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPABİLİRSE, BAŞARILI OLACAĞINI TAHMİN EDİYORUM"

Halil Altıntop, Lincoln ve Hamit'in takımdan ayrılmasıyla ilgili olarak, "Orta sahamız geçen yıla göre isim olarak güçlü değil. Takım oyununu oluşturarak ve aramızda arkadaşlığı geliştirerek onların eksikliğini telafi edebiliriz. Lincoln çok iyi bir oyuncu ve tekniği oldukça iyi. Galatasaray'da iyi bir başlangıç yapabilirse, başarılı olacağını tahmin ediyorum" yorumunu yaptı.