Gönderen Konu: Daum'a 9 milyon avro!  (Okunma sayısı 701 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Daum'a 9 milyon avro!
« : 06 Mayıs 2007, 09:19:39 »
Daum'a 9 milyon avro!
Christoph Daum, başarısız sonuçlar nedeniyle zor günler geçirdiği kulübü FC Köln'de devam etme kararı aldı. Kulüp yönetiminden yapılan açıklamada Daum'un, dün yönetimle yaptığı görüşmelerin ardından önümüzdeki yılda görevine devam edeceği ifade edildi. Kulüp ünlü hocaya yeni transferler için 9 Milyon Euro'luk bir bütçe ayırdı.

Alman teknik adam dün öğle saatlerinde avukatı ile birlkte Köln RheinEnergie Stadyumu'nda kulüp başkanı Wolfgang Overath'ın odasında yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Overath ve Menajer Meier ile birlikte yönetimden 4 kişinin de katıldığı görüşmede taraflar, Daum'un Köln'deki geleceğini ve önümüzdeki sezona yönelik isteklerini tartıştılar. Dört saati aşan görüşmenin ardandan FC Köln Kulüp Başkanı Wolfgang Overath, Christoph Daum'un gelecek yıl da takımda kalacağını açıkladı.

Alınan bilgiye göre, yönetim Daum'un 'olmazsa olmaz' dediği transferler için kesenin ağzını açtı. Başkan Overath ve yönetimin ünlü hocanın istediği futbolcular için 9 milyon Euro'luk bir bütçe ayırdığı belirtiliyor. Ancak önümüzdeki sezonun Daum'un son şansı olduğu ve birinci lige çıkılmazsa tecrübeli hoca ile yolların ayrılacağı ifade edildi.

Görüşmelerin ardından açıklama yapan Christoph Daum, "Başkan ve yönetimle birlikte yaptığım konuşmalardan sonra takımın başarısı için devam kararı aldım. Ben takımın başına FC Köln'ü birinci lige çıkarmak için gelmiştim. Henüz daha bu görevimi yerine getiremedim. Bugünden itibaren gelecek yıl için çalışmalara başlıyorum" diye konuştu. 

Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Daum'a 9 milyon avro!
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2007, 22:20:57 »
paylaşım için sağol
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Daum'a 9 milyon avro!
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2007, 11:25:14 »
eyw aga paylaşım için saol

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Daum'a 9 milyon avro!
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2007, 11:34:22 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Daum'a 9 milyon avro!
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2007, 18:42:45 »
eywallah kardeşim