Gönderen Konu: Daum için geldim"  (Okunma sayısı 736 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Daum için geldim"
« : 27 Haziran 2007, 14:26:43 »
Galatasaray'dan ayrılan Kolombiyalı file bekçisi Faryd Mondragon sonunda Christoph Daum'un teknik direktörlüğünü yaptığı Alman ikinci lig takımı FC Köln ile sözleşme imzaladı.

Köln kulübünden yapılan açıklamaya göre tecrübeli kaleci ile 1 yılı opsiyonlu olmak üzere toplam 3 yıllık anlaşma yapıldı.

İmza sonrasında kulübün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Mondragon, Alman futbol tarihinde önemli bir yeri olan FC Köln kulübüne transfer olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti.35 yaşındaki başarılı file bekçisi, kariyerli bir futbolcu olarak ikinci ligde oynayan bir kulübe gelmesinin en büyük nedeni olarak ise Daum'un takımın başında olmasını gösterdi. Daum'un dünya çapında bir büyük bir antrenör olduğunu belirten Kolombiyalı kaleci,"Daum beni Türkiye'de ezeli rakibimiz Fenerbahçe'nin antrenörü olduğu dönemden çok iyi tanıyor. O zaman rakiptik, ama şimdi kendisi ile aynı hedef için çalışacağız. Onun gibi kariyerli bir antrenörle çalışmak gurur verici" diye konuştu. Mondragon ayrıca Kulüp Başkanı Wolfgang Overath ve menajer Michael Meiere'e de transferinde gösterdikleri çabalardan dolayı teşekkür etti.

Tecrübeli kaleci ayağının tozuyla yaptığı açıklamasında FC Köln taraftarına da umut dağıtmayı ihmal etmedi. Taraftarlar seslenen Mondragon, FC Köln'ün takımı ve taraftarlarıyla Bundesliga seviyesinde bir takım olduğunun altını çizerek, hep beraber takımı tekrar birinci lige çıkaracaklarını söyledi. 86 kez milli olmuş bir tecrübeli bir futbolcu olarak, kariyerinde ilk defa birinci lige çıkma hedefindeki bir takımda oynayacağını belirten Mondragon, bunun futbol hayatındaki en önemli görevlerden biri olduğunu belirtti. Başarılı file bekçisi,takımın birinci lige çıkması halinde Bundesliga'daki ilk Güney Amerikalı kaleci unvanına alacağını da sözlerine ekledi.

FC Köln'ün şu anki kalecisi Stefan Wessels ile aralarında bir sorun olmayacağını da değinen Kolombiyalı kaleci, "En iyi kimse ona zaten Daum karar verir. Önemli olan kişisel olarak değil takım halinde başarılı olarak Köln'ü birinci lige çıkarmak" diye konuştu.

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Daum için geldim"
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 11:33:49 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Daum için geldim"
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 17:45:54 »
eyw kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Daum için geldim"
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2007, 18:46:07 »
eywallah kardeşim