Gönderen Konu: "City'yi kabul etmem gerekirdi!"  (Okunma sayısı 622 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"City'yi kabul etmem gerekirdi!"
« : 26 Ağustos 2008, 08:46:51 »
Hamit, Sportbild dergisine verdiği röportajda, Bayern Münih'te kendisine güven verildiğini hissettiğini kaydederek, ''Sadece bu şekilde başarılı olursun. Bayern Münih'ten başka bir kulübe gitmeyi düşünmedim'' dedi.

Kendisi için paranın önemli olmadığını ifade eden Hamit, ''Benim için para önemli olsaydı Bayern Münih değil Manchester City'nin teklifini kabul etmem gerekiyordu. Beni Bayern'e bağlayan ortak hedeflerimizin olması. Birlikte gelişmek ve başarıları kutlamak istiyoruz'' değerlendirmesini yaptı.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi'ni kazanmanın takımda önemli bir konu olduğunu belirten Hamit, Bayern Münih'in değişimi gerçekleştirdiğini ve iyi bir takım şekillendirdiğini, şampiyonluğu almak için de yeterli ön şartların bulunduğunu kaydetti.

Hamit, takımın güçlendirilmesi için yeni bir oyuncunun alınmasının gerekmediğini, takımın bu şekilde kalmasını bir avantaj olarak gördüğünü ifade etti.

Bayern Münih'in uluslararası tecrübesi yüksek ve yeterli derecede özgüveni olan genç oyunculardan oluştuğunu belirten Hamit, sağlıklı kaldığı sürece teknik direktörün kendisine takımda yer vereceğini savundu.

Hamit, Bayern Münih'te ilk yılından sonra bu yıl sahada daha özgüvenli olduğunu belirtip, bunu Münih'te yalnız yaşamasına bağlayarak, ''Ütü yapıyorum ve bulaşıkları kendim yıkıyorum. Her şeyi kendin yıkamak mecburiyetinde kalırsan, otomatik olarak daha fazla sorumluluk kazanıyorsun'' dedi.