Gönderen Konu: Berlin Ankaraspor krizde  (Okunma sayısı 642 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Berlin Ankaraspor krizde
« : 05 Nisan 2007, 20:55:56 »
Berlin Ankaraspor krizde
Almanya'nın başkenti Berlin'de yayınlanan B.Z gazetesi, 4. ligde yer alan Berlin Ankaraspor Kulübü'nde (BAK) para kalmadığı ve futbolculara paralarının ödenemediği şeklinde iddiaların olduğunu yazdı.

''Berlin Ankaraspor Kulübü krizde: Para kalmadığı söylentileri'' başlığıyla verilen haberde, Turkcell Süper Lig takımlarından Ankaraspor'un geçen yıl bünyesine kattığı BAK'a, Ankaraspor tarafından artık para verilmeyeceği şeklinde söylentiler olduğu, kulüp yöneticiler Burak Işıkdağlıoğlu ve Muzaffer Karaman'ın bu nedenle görevlerinden ayrıldıkları belirtildi.

Gazetenin kendi edindiği bilgiler doğrultusunda, futbolculara henüz Şubat ayı ücretlerinin bile verilmediği ifade edildi.

BAK Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Han ise bu konuda yaptığı açıklamada, ''Zorluğumuz yok. Bu hafta içinde ödeme yapacağız. Para her zaman zamanında gelmiştir. Başka sponsorlarımız de var'' dedi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Berlin Ankaraspor krizde
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2007, 23:18:37 »
Cemil Bu konuyu Ben açmıştım 8) kapatsan tam süper olcak yada benim konuyu kapat
Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!