Gönderen Konu: B.Çubukçu'nun H.Berlin heyecanı  (Okunma sayısı 849 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
B.Çubukçu'nun H.Berlin heyecanı
« : 27 Haziran 2007, 14:41:27 »
Alman Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in alt yapısından yetişen ve bu sezon ilk kez profesyonel takımda forma giyecek olan Bilal Çubukçu, ilk antrenmanına çıktı.
Hertha BSC Berlin'in 23 yaş altı takımında başarılı bir dönem geçiren Bilal, antrenmandan sonra yaptığı açıklamada, ''Bundesliga'da oynamak için sabırsızlanıyorum. Hedefim öncelikle ilk 11'e girmek. Kalıcı olmak istiyorum. Bunun için çok çalışacağım'' dedi.

Alt yapıdan geldiği için takımdaki futbolcuları tanıdığını ve oyunculara alışmakta zorluk çekmeyeceğini ifade eden Bilal, Hertha BSC Berlin ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladığını belirtti.

Takımdan ayrılan milli futbolcu Yıldıray Baştürk'ün önemli bir futbolcu olduğunu, ancak yerinin doldurulabileceğini kaydeden Bilal, kendisinin de orta sahada oynadığını, çok çalışıp Yıldıray'ı aratmayacağını söyledi.

Değişik takımlardan teklifler aldığını belirten Bilal, ''Geçen yıl sakat olduğum için Bundesliga'ya bir yıl gecikmeli olarak geldim. Şimdi sakatlığım yok. Birçok teklif aldım. Tercihimi, tanıdığım Hertha BSC Berlin'den yana kullandım'' şeklinde konuştu.

Bu sezon Alman Birinci Ligi'ne yükselen Hansa Rostock'da forma giyen Ümit Milli Takım oyuncusu Zafer Yelen'in 2. Lig'deki başarısına da çok sevindiğini ifade eden Bilal, ''Biz okuldan sınıf arkadaşıyız. Çok iyi bir futbolcu. Umarım 1. Lig'de de aynı başarıyı gösterir'' dedi.

Hertha BSC Berlin'de oynayan ve babası Türk, annesi Alman olan Malik Fathi de takımının geçen sezon inişli çıkışlı bir dönem geçirdiğini, gelecek sezonun çok daha istikrarlı geçmesi gerektiğini belirtti.

Malik, Hertha BSC Berlin'den Bundesliga'da şampiyon olan VfB Stuttgart'a transfer olan Yıldıray'ın önemli bir oyuncu olduğunu ifade ederek, ''Ancak Yıldıray olmadan da maçları kazanmasını bildik. Yıldıray olmadan da iyi oynadığımız maçlar oldu'' diye konuştu.

26.06.2007

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2007, 19:54:07 »
  ;)sağol kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 11:29:52 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!