Gönderen Konu: Alpay: "Lige hazırız"  (Okunma sayısı 838 defa)

Çevrimdışı XeLL

• Osc Yönetici
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 351
    • Profili Görüntüle
Alpay: "Lige hazırız"
« : 08 Ağustos 2007, 11:27:29 »
Teknik Direktör Christoph Daum'un çalıştırdığı ve futbolcularımız Alpay Özalan ile Ümit Özat'ın da oynadığı FC Köln takımı bu sezon lig maçlarındaki ilk sınavını 10 Ağustos'ta FC St. Pauli'ye karşı verecek. Milli futbolcumuz Alpay Özalan'ın ilk maçta kadroda yer alıp almayacağı ise belirsizliğini koruyor. Haziran ayındaki sakatlığının ardından formda görünen Alpay ise göreve hazır olduğunu söyledi.

Alman İkinci Liginde mücadele veren ve Alpay Özalan ile Ümit Özat'ın da oynadığı FC Köln takımı lig maçlarındaki ilk sınavını 10 Ağustos'ta FC St. Pauli'ye karşı verecek. Christoph Daum'un çalıştırdığı ve "şampiyonluk" parolasıyla yola çıkan FC Köln'ün taraftarları bu sezon takımlarından büyük başarılar bekliyor. Öte yandan takımın yıldız oyuncularından Alpay Özalan'ın ilk maçta kadroda yer alıp almayacağı belirsizliğini koruyor. Haziran ayında sol ayak bileğinden sakatlanarak ameliyat olan Alpay eski formuna kavuştuğunu belirtirken, teknik direktör Daum da antrenmanlarda Alpay'ı dikkatle izliyor. Önceki gün yapılan antrenmanda yardımcısını yanına çağıran Daum, Alpay'ın durumu hakkında bilgi aldı.

Takımda her zaman göreve hazır olduğunu dile getiren milli futbolcumuz Alpay ise, 

"Haziran ayının sonunda şanssız bir ameliyat geçirdim. Ciddi bir sakatlık yaşadım. Ama doktorlar ilk maça yetişebileceğimi söylemişti. İyi bir ameliyat oldu. İyi çalıştım. Liglerin başlamasına bir hafta kala hem form düzeyim iyi hem de takımla maça çıkacak durumdayım. Tabi hoca görev verir mi bilmiyorum. Çünkü uzun zamandır takımda yoktum. Ama şu anda hazırım. Hoca da görev verdiği zaman yardım etmeye çalışacağım ve takım olarak da bu sene çok iyiyiz. Artık 1.lige çıkmak istiyoruz. şeklinde konuştu.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2007, 10:53:42 »
Paylaşım için teşekkürler.
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2007, 18:15:53 »
eyw
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Alpay: "Lige hazırız"
« Yanıtla #3 : 24 Eylül 2007, 21:56:45 »
Haber için saol

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle