Gönderen Konu: Alpay en az iki ay yok  (Okunma sayısı 786 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Alpay en az iki ay yok
« : 29 Haziran 2007, 19:57:28 »
Alpay en az iki ay yok
Almanya ikinci lig takımlarından 1.FC Köln'de forma giyen Alpay Özalan bileğinde bulunan kırık nedeniyle ameliyat olacak.

Sakatlığı ile ilgili olarak AA muhabirine açıklamada bulunan Alpay Özalan, bugün Münih'te ünlü doktor Hans-Wilhelm Müller Wohlfahrt'a muayene olduğunu belirterek, ''Geçen haftaki idmanda bileğim bükülmüştü. Ancak ben o bükülmeye rağmen idmana devam ettim. Bileğimde küçük bir kemik parçalanmış ve o bana acı veriyor. Yürümekte zaman zaman zorlanıyorum. Doktorlar kesin ameliyat dediler. Yarın Köln'de büyük bir ihtimalle ameliyat olacağım. Üzgünüm ama Allah'tan gelen her şeyde hayır vardır'' dedi.

FC Köln'ün teknik direktörü Christoph Daum da, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Alpay'ın sakatlığına üzüldüğünü ancak çok büyük bir sakatlık olmamasının sevindirici olduğunu söyledi.

Daum, ''Alpay'ın sakatlanması üzücü. Takım için büyük bir kayıp. Alpay çok kaliteli ve profesyonel bir oyuncu. Bir an evvel iyileşip takıma dönmesini bekliyoruz. Önemli olan ciddi sakatlığının olmaması. Ufak bir operasyon geçirecek. Alpay en kısa zamanda aramıza dönecektir. Bir an evvel iyileşmesini bekliyorum'' dedi.

Köln'de kulüp doktoru Peter Schaeferhoff tarafından ameliyat olması beklenen Alpay'ın en az 2 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Alpay en az iki ay yok
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 11:27:33 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!