Gönderen Konu: Rigobert Song inanmış...  (Okunma sayısı 998 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Rigobert Song inanmış...
« : 26 Ocak 2008, 10:07:34 »
Rigobert Song inanmış...
Afrika Uluslar Kupası'nda 4-2'lik Mısır yenilgisiyle başlayan Kamerun Milli Takımı kaptanı Rigobert Song aldıkları yenilgiye rağmen inançlarından bir şey kaybetmediklerini belirtti.

Song, "10 Şubat'ta oynanacak final için halen daha heyecanlıyım. Turnuvayı en son kazandığımızda yine Gana'daydık ve yine ben vardım. Bunun tekrarlanmasını hayal ediyorum." dedi. Song Mısır karşısında yaşlanan yapısı ile turnuvaya tam hazır olmadığı konusunda ise kendisine yöneltilen eleştirileri kabul etmediğini söylerken, "%100 hazırım ve kendime güveniyorum. Bu benim 5. turnuvam ve 4'ünde bu takımı kaptanıydım" dedi.

31 yaşındaki tecrübeli futbolcu Mısır karşısında ikinci yarı oyuna giren küçük kardeşi Alex Song Bilong ile ilgili olarak ise "Muhteşem bir tekniği var ve Pazar günü oynayacağımız Zambiya maçında hocamızın ona yine ikinci yarı şans vereceğini düşünüyorum. Onun ilk Avrupa'ya gelişinde uçak biletini ben almıştım. Bastia idmanlarına çıkarak denenmişti. Şimdi onu bu noktada görmek gerçekten gurur verici" dedi.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Rigobert Song inanmış...
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2008, 23:13:15 »
Haber İçin Sağol