Gönderen Konu: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ  (Okunma sayısı 2856 defa)

Çevrimdışı umutguven

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -7
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ
« Yanıtla #12 : 18 Ağustos 2006, 02:24:46 »
merak ediyorum bu nadir_piero nun götüne tekmeyi ne zaman basıcaksınız.. bu bir değil iki değil üç değil....sürekli birilerinin canını sıkıyo..sürekli birilerini gıcık ediyo..sürekli birilerinin canını yakıyo.. sero nunda bu gece oldugu gibi.. kendisini tanırım yamuğu olmayan bi çocuktur...ve diskalifiye edilmesi bu sitenin kaybıdır.. nadirpiero denilen kişinin hala bu sitede üye olduguna inanamıyorum... saygılar....
i'll make an offer you can't refuse

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Ağustos 2006, 02:32:51 »
Umut kardeşim saolasın ama bunlara laf anlatılmaz en iysi ben ayrılıyorum nadirde kına yakar artık biyerine.İİ aga adam hem küfür ediyo hem haklı çıkarıyonuz.Ben orda malsın derken senin nasıl bi insan olduğunu biliyolar diye kast etmiştim ama neyse. canınız sağolsun böle adamların bulunduğu yerde dostluk eğlence olmuyo beni tüm turnuvalardan men edebilrsinz benim yerime bu bebeği koyunda sevinsin çocuk belki ozmn arkdaşlaık saygı eğlence nedir öğrenir bu kaffayla pek bişe yapmaz ama neyse hamza kardeşede bugune kadr gösterdiği ilgiden dolayı teşşekür ediyorum kendinize ii bakın....

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #14 : 18 Ağustos 2006, 12:07:57 »
EN SEVDİĞİM KARDEŞİM GFB_SEROO YA  EDİLEN KÜFÜRLER BANA DA EDİLMİŞ SAYILIR. NADİR_PİERO GENE SEN SUÇLUSUN . NADİR_PİERO GENE SEN HAKSIZSIN GENE SEN SEVİYESİZSİN NADİR_PİERO YAPTIKLARİN BİR DEĞİL İKİ DEĞİL ÜÇ DEĞİL SİTEMİZDE HUZUR BIRAKMADIN . VE SİTEMİZDEN BİR HAFTA SÜRE İLE UZAKLAŞTİRMA ( BAN ) ALDİN . BU SÜRE ZARFİNDA SADECE SİTEMİZE GİRİŞ YAPABİLECEKSİN . MESAJ YAZAMİYACAKSİN . TURNUVALARİMİZİN HİÇ BİRİNE KATİLAMAYACAKSİN . EĞER BİR HAFTA SONRA TEKRARDAN GELDİĞİNDE SORUN ÇİKARMAYA DEVAM EDERSEN BU SEFER SİTEMİZDEN SÜRESİZ OLARAK BANLANACAKSİN . BU İŞLER ARTİK ÖZÜR DİLEME İLE ÇÖZÜLECEK GİBİ DEĞİL . GFB_SEROO KARDEŞİM SENDEN DEFALARCA BU SEVİYESİZ ŞAHIS ADINA ÖZÜR DİLİYORUM . SENİN GİBİ DELİKANLİ BİR ADAMİ SİTEMİZDEN KAYBETMEK DAHA DA ÖNEMLİSİ SENİN GİBİ DELİKANLİ BİRİNİ ARKADAŞLIK OLARAK KAYBETMEK İSTEMEM. TURNUVAMİZDAN SEN HAKLI OLDUĞUN HALDE ZORUNLU OLARAK DİSKALİFİYE EDİLDİN . BU ZORUNLU DURUM KARŞİSİNDA SENDEN TEKRARDAN NADİR_PİERO ADİNA ÖZÜR DİLİYORUM KARDEŞİM

Çevrimdışı Malatyasporlu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 41
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2006, 12:22:58 »
GFB_SERO VE HAMZA KARDEŞ.ÖZELLİKLE İKİNİZE YAZIYORUM BU YAZIYI.DELİKANLILIĞI VE HARBİLİĞİ GERÇEKTEN TAKDİR EDİLECEK BİR VASIF FAKAT GFB_SERO KARDEŞİMİZİN ORDA YAPMASI GEREKEN KARŞILIK VERMEMEK VE KÜFÜR OLDUĞU ANDA FORUMA BİLDİRMEKTİ.ONA YAKIŞAN DAVRANIŞ BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERİP SABIRLI DAVRANMAKTI.BENDE İSTERDİM GFB_SERO KARDEŞİMİZİ DİSKALİFE ETMEMEYİ AMA DURUMA BAKILDIĞINDA KARŞILIK VERİLMİŞ.KÜFÜR EDEN KİM OLURSA OLSUN TAVİZ VERMEDİĞİMİ SENDE BİLİYORSUN BU YÜZDEN HER İKİ ARKADAŞI DİSKALİFE ETME GEREĞİ DUYDUM.VİCDANIM KESİNLİKLE RAHATTIR HAKSIZ BİR DAVRANIŞ YAPMADIĞIMA EMİNİM.BU TİP MEVZULARDA YAPMANIZ GEREKEN KÜFÜR EDENLE MUHATTAP OLMAMAK VE FORUMA BİLDİRMEK.YAŞIN YANINDA KURU  YANDI DENİLMEMESİ İÇİN SİZİN DE YARDIMCI OLMANIZ GEREKİYOR.

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2006, 13:10:42 »
Saol hamza kardeşim beni tanıyanlar nasıl bir insan olduğumu biliyo zaten bu arada . Evren kardeş bizde snein kararına saygı duyduk ama bişey sölmek istiyorum senle maç yapıp seni fakla yendiğimde bidaha arkamdan konuşup bu çocuk böle ballı turnuvalrda buraya kadr nasıl gelmiş diye bidaha arkamdan konuşma oldy mu cnm kardeşim yüzeme de sölesen alınmazdım.

Çevrimdışı nadir_piero

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -25
    • MSN Messenger - abkkka@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 18 Ağustos 2006, 13:29:38 »
ya çocuk ballı olan sensin çok fazla oluyon biletini keserim