Gönderen Konu: 1.TUR EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARI  (Okunma sayısı 6236 defa)

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
Ynt: 1.TUR EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARI
« Yanıtla #12 : 16 Eylül 2006, 18:08:15 »
Meslord deplasmanda attığı için 3 , 4 sayılıyo ya ondan len sende bişey bilmiyosun cahal mı ne  ;D ;D ;D

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2006, 18:16:05 »
Meslord deplasmanda attığı için 3 , 4 sayılıyo ya ondan len sende bişey bilmiyosun cahal mı ne  ;D ;D ;D

sen hiç kafanı yorma sero kardşeim ben herşeyi ii biliyorumda ozamn  3. maç yapanlar slakmı oke benm için farketmez hiçbişey ben yazarım galibi  ;)

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 16 Eylül 2006, 18:19:28 »
ok sen ne dersen odur baba  :D

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Eylül 2006, 20:53:55 »
gfb_Sero : 4 - 4 : cmylmzzz

cmylmzzz : 1 - 4 : gfb_sero

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 16 Eylül 2006, 23:16:25 »
Deplasman maçım

mansiz26s: 4-3 :Meslord

Evdeki maç

Meslord: 2-1 :mansiz26s

Arkadaşı eledim ama ecel terleri dökerek.Müthiş oynuyor ikinci maçta uzun süre 10 kişi oynadım dk 90 golüyle eledim.

Turu geçtiğim için mutluyum.

bu sonuçtan sonra mansiz26s arkadaş bana özel msj atarak bi 3. maç konusu araştırmış sormuş diğer arkadaşlara yane onu için 2 arkadaşın anlaşmasını anlaşamadıkları taktirde bi 3. maç oynanacaktır son karar budur arkadaşlar. 

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 17 Eylül 2006, 07:49:15 »
LO RAKİPLERİMİ ELEYİM GELİYOM LO BEKLEYİN BENİ GADALAR.

GADAZA GURBAN OLALAM SERO GİNE SEN ÇIKMA BANA ÇIKARSAN AGLARIM BAK HA.

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 17 Eylül 2006, 11:06:14 »
 HAKAN1989  3-1 SONY HARUN

SONY HARUN 4-4 HAKAN1989

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #19 : 17 Eylül 2006, 13:48:13 »
Arkadaşlar 3. maçın yapılmasını öngörmüşsünüz ancak:

1.Kuralarda böyle bir şey yazmıyor.(iki maçta gol sayıları eşit olan 3.maçı yapsın gibi bir kural yok)

2.Ben ikinci maçı deplasmanda attığım 3 gölün bilinciyle çıktım yani 2-1 skorun beni üst tura çıkaracağı bilinciyle maçı oynadım .(Böyle olacağını bilseydim farklı bir sistemle oynardım.)

3.FIFA her geçen gün oyunu daha gerçekçi hale getirmeye çaılışıyor fakat biz bu gerçekçiliği turnuvalarımıza uygulamıyoruz.

(ev)           (dep)
  Home          Away

Mansiz26s: 4-3 :Meslord       

Meslord  : 2-1 :Masiz26s

Skorlar böle oyduğunda gerçek bir turnuvada kim üst tura çıkar sizce ?!

4.Ayrıca maçlarda "ev" veya "deplasman" farketmiyecekse maçlarımızı rövanşlı yapmamızın sebebi nedir bunuda anlayabilmiş deilim.

(!)Ve son olarak ekliyorum yarın okul başlayacağı için bugün dışarı(alışverişe) çıkacağız ben dün bütün gün mansiz26s yi bekleyip maç yaptım çünki bugün yapamıyacağımı biliyordum.Akşam da banyo(duş alcam) telaşesi olacağından bilgisayarı açamıyacağım.

Kararı siz verin .Dediğim gibi bugün çok meşgulum maç yapamayacağım.Ayrıca mansiz26s kardeşimizde delikanlı bir arkadaşımız tur ona giderse üzülmem.

Bu kadar mükemmel iki maç ve mucadele yapıp turu zekice oyunum ve şansın yardımıyla aldım(ikinci maçta yaklaşık 40 dk 10 kişi oynayıp dk90 da turu getiren golü buldum.Ve bana birileri diyor 3. maçı yap.Üzgünüm gerçekten bugün zamanım olmayacak zaten

şu anda mansiz26s kardeş açık deil beni mağzur görün ancak böle bir sitenin düzenlediği bir turnuvadan böle bir karar  çıkması beni çok üzdü onuda belirtmek isterim.
                                                                                                              Saygılarımla:Meslord

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #20 : 17 Eylül 2006, 13:51:11 »
meslord kardeşim şuana kadar sitemizde hiç böyle bir uygulamaya gitmedik . ancak dediklerin mantikli . bundan böyle fifa 06 turnuvalarimizda karşilaşmalar rövanşli olduğu takdirde home & away kurali uygulanacak ve gerçek karşilaşmalardaki gibi away takimin atacaği ilk gol iki gol yerine geçecektir. ancak bu yeni bir uygulama olduğu için mansiz kardeşimin itiraz etme hakkı bulunmaktadir . fakat bundan sonraki maçlarda bu gibi durumlarda kimsenin bu karara itiraz etme hakkı bulunmayacaktir.

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #21 : 17 Eylül 2006, 13:55:55 »
Hamza kardeşim Mansiz26s dostum itiraz ettiği taktirde turu ona verin iyi bir arkadaş şimdi dışarı çıkıyorum akşamda açabilceğimi sanmıyorum okul telaşesi işte.

Çevrimdışı mansiz26s

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 29
    • MSN Messenger - EFSANE_BESIKTASLI@YAHOO.COM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 17 Eylül 2006, 13:58:59 »

sen hiç kafanı yorma sero kardşeim ben herşeyi ii biliyorumda ozamn  3. maç yapanlar slakmı oke benm için farketmez hiçbişey ben yazarım galibi  ;)

arkadaşlar bende o anın heyecenıyla öyle düşündüm, ama daha önce turnuvada bu durumla karşılalşanlarla da konuştum ve onların 3. bir maç yaptığını duydum, hepinizin huzurunda bu beraberlii bozmak için 3. maç yapma isteğimi dile getiriyorum
EXPERT

Çevrimdışı meslord

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #23 : 17 Eylül 2006, 14:01:12 »
Kutlarım mansiz kardeş bu mesajını görmem iyi oldu tbk bir üst utrda başarılar dilerim.Kotumu falan giydim dışarı çıkıyorum.3. maça çıkmayacağım hükmen skoru ilan edebilirsin.