Gönderen Konu: Çok acayip bir olay bir de sizin yorumlarını almak ısterım  (Okunma sayısı 762 defa)

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
bu olay malatyada YAŞANMIŞTIR

biz teren terna can mert ve ben, mesaclaşıyoruz.karar aldık teren ve ternanın evi boşmuş..(ikizler)bizde durru muyuz.gidiyoruz evlerine.otururkrn terna ağlamaya başladı ve tuvalete koşu.biz şaşırdık.içerdn TAK TUK GIRÇ gibi sesler geldi.ardından terna geldi.titriyordu.biz NOOLDU? diye sormamıza rağmen cevap varmedi.donmuş, titriyerek tvye bakıyodu.biz de baktık.BİR DE NE GÖRELİM TEREN VE TERNANIN YANINDA SANKİONLARIN ÜÇÜZÜ GİBİ BİRİ VAR.SONRA TERNA BAYILDI...Neyse, evlere dağıldık.(koşarak)

aradan 1 hafta geçti.gene biz mert, can, teren, terna mesaclaşıyoruz.....gine dedik mertlerin evnde fıkra falan anlatalım.gittik...bi süre fıkra anlattık. terna YA CİN ÇAĞIRALIM biz de tmm dedik ve çağırdık(gece saat üç civarları)gelmedi.

ertesi gün teren ve terna ile buluştuk.oturup sohpet ettik ve yemek yedik.dabbeyi izledik
bi kaç gün buluştuk.bir gün yine ikisini aradım.anneleri tlfona çıktı.ben TEREN VE TERNE NERDE dedim. anneleri KIZIM SEN BENLE DALGA MI GEÇİYOSUN?TEREN VE TERNANIN SZİN BİZİM EVDE BULUŞTUĞUNUZ GECE ÖLDÜĞÜNÜ BİLMİYO MUSUN?

o olaydan sonra bidaha buluşmadık.cinler hakkında hiç birşey duymak istemiyorummm.............